"Nasza Klasa" - forum dla absolwentów, rodzin, kolegów i znajomych
Maj 02, 2024, 17:26:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum zostało uruchomione dla absolwentów szkół podstawowych, średnich i wyższych oraz dla ich rodzin, znajomych i gości.
Zapraszamy
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ja za czasów PIS-u tj. w 2007 zarabiałem do 4,0 tyś netto  (Przeczytany 2974 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Hamlet
Ekspert
*****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 75


Zobacz profil
« : Lipiec 25, 2010, 11:39:51 »

Ja za czasów PIS-u tj. w 2007 zarabiałem do 4,0 tyś netto ...
... i mogłem przebierac w pracach, . A teraz, za czasów PO mam 2-2,3 tyś na ręke i pracodawca ni mówi-"jak Ci sie nie podoba to idź szukaj czegos innego".     
Zapisane
9899
Aktywny użytkownik
***

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 25, 2010, 13:16:27 »

GŁOWA DO GÓRY - BĘDZIE DOBRZE
Chodź na  stronę:
http://www.logos.dt.pl/oferty









Płyty dvd z rellaksacją progresywną Jacobsona i treningiem autogennym Schultza
w wykonaniu pierwszego zawodowego muzykoterapety na Pomorzu środkowym Władysława Pitaka


zamówienia:
tel.94-340-60-06
tel.600-809-254
biuro@logos.dt.pl

Zapisane
123456
Zaawansowany użytkownik
****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lipiec 17, 2012, 06:54:23 »

Moja 16.letnia wnuczka od września ub. roku, w kilka tygodni po rozpoczęciu nauki w I kl. Liceum, zaczęłą szybko chudnąć. Dzisiaj waży 47 kg, przy wzroście 169 kg. Niewiele je, przestała miesiączkować, stała się drażliwa, nerwowa, ma trudności z utrzymywaniem dotychczasowych i nawiązywaniem nowych kontaktów, z koncentracją uwagi na nauce. Podejrzewamy anoreksję.

Byliśmy już u dwóch psychologów. Zalecili jedzenie posiłków o wartości 3 tyś kal/ dzień, których wnuczka nie może spożyć, a my na Niej tego wymusić. Lekarz zalecił PERITOL, który - po miesiącu dawkowania - nie przynosi poprawy apetytu. Wydaje się, że sytuacja wymaga szybkiej interwencji dobrego, doświadczonego psychologa, rozumiejącego istotę tej choroby psychosomatycznej i znającego skuteczne metody dotarcia do świadomośći pacjenta.
Zapoznałem się z osiągnięciami Państwa Ośrodka na polu wyprowadzania chorych z anoreksji, czytając liczne, pochlebne, internetowe opinie. Jednak z uwagi na dużą odległość, dzielącą południe Wielkopolski od Koszalina, przyjechać do Koszlina nie jesteśmy w stanie. Stąd chciałbym prosić Państwa o ewentualne wskazanie mi kontaktu do znanego Państwu, sprawdzonego Ośrodka w Poznaniu, który mógłby wnuczce pomóc. Z góry dziękuję za pomoc.
 
Z wyrazami szacunku - Edward
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

manunited pogromcymitow ninshama swiatmuzyki wolfsparadise