"Nasza Klasa" - forum dla absolwentów, rodzin, kolegów i znajomych
Maj 07, 2024, 19:35:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum zostało uruchomione dla absolwentów szkół podstawowych, średnich i wyższych oraz dla ich rodzin, znajomych i gości.
Zapraszamy
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Śniło mi się...  (Przeczytany 5082 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
123beer2
Zaawansowany użytkownik
****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 20


Zobacz profil
« : Maj 08, 2008, 06:32:43 »

W jakiejs chacie na pustkowiu weszlam do piwnicy, wiedzialam, ze musze tam pojsc. Czekal tam jakis gosciu przy stole gdzie wypruwal flaki ludziom. Przy stole "siedzialy" trzy rozprute i wykrwawione ciala, weszlam dalej i wiedzialam, ze teraz moja kolej usiasc i czekac na to samo. Nagorsze bylo gdy weszlam, uderzyl mnie odor krwi i rozkladajacych sie cial plus straszne goraco... i wiecie co zrobilam w tym snie? Poszlam bez slowa do toalety i nawet ten "Kuba rozpruwacz" nie probowal mnie zatrzymac.... Sen byl obrzydliwy ale nagorsze jest to, ze rozpoznaje te uczucia doskonale...

P.S. Nigdy w prawdziwym zyciu nie widzialam nawet martwego ciala.

Snilo mi sie to tylko raz ale obudzilam sie z potem na czole i " w drodze" do ataku paniki... Co o tym myslicie?
Zapisane
12chofra
Zaawansowany użytkownik
****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 34


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Maj 08, 2008, 06:36:39 »

hmm cięzko zinterpretować sny,jak się nic nie wie o życiu danej osoby.ja w moich snach doszukuję zawsze powiązania z myslami i tym co się dzieje w moim zyciu.
nie wiem,moze czekać na rozprucie to czekanie na zniszczenie zlych mysli/nerwicy/ , może smrod krwi i te wyprute flaki to wlasnie wszystkie zdarzenia inegatywy ktore nas osaczają...?
ktore chcą sie wydostać na zewnątrz?
a ty odchodzisz,czyli uciekasz od tego ,nie pozwalasz uwolnic się od choroby?
a ''kuba rozpruwacz'' to tak naprawdę ''wybawiciel''.
nie wiem ciężko mi ocenic,jakie podstawy mial twoj sen.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~



płyta dvd z ćwiczeniami oddechowymi pn. PRANAJAMA
szkolenie w wykonaniu hinduskiego lekarza Raviego Javalgekara,
w opracowaniu polskiego muzykoterapeuty Władysława Pitaka.



Produkcja:  LOGOS  - Koszalin



Szczegółowe informacje i zamówienia:
biuro@logos.dt.pl


GŁOWA DO GÓRY - BĘDZIE DOBRZE
Chodź na  stronę:
http://www.logos.dt.pl/oferty



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zapisane
123beer2
Zaawansowany użytkownik
****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 20


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Sierpień 09, 2008, 07:37:14 »

jestem bardzo przeciwna lekom psychotropowym ( przedawkowanie w wieku 16 lat - moze dlatego) ale lek o ktorym wspomnialas bardzo mnie zainteresowal. Dziekuje za wskazowke. Pozdrawiam
Zapisane
123beer2
Zaawansowany użytkownik
****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 20


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Grudzień 13, 2008, 10:12:32 »

Tacy wszyscy mądrzy to zróbcie stronke konkurencyjną i zobaczymy jak wam pójdzie. Portal nasza-klasa rozprzestrzenia się w Polsce szybciej niż epidemia ptasiej grypy, a ją też cięzko opanować... Czekajmy cierpliwie na nowe serwery i logujmy się od stycznia. Do zobaczenia na naszej-klasie!!
Zapisane
abigel0
Aktywny użytkownik
***

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 04, 2009, 18:25:00 »

W ostatnich miesišcach żyłem w dużym stresie, zdażały sie bezsenne noce co powodowało rozdrażnienie i jeszcze większe zdenerwowanie w cišgu dnia. Nigdy wczeœniej nie podejmowałem żadnych prób relaksowania sie, trening Jacobsona jest moim pierwszym tego typu doœwiadczeniem. Położyłem sie spokojnie w domu, wyłšczyłem wszystkie urzšdzenia powodujšce chałas i puœciłem nagranie. Z poczštku myœli nie dawały mi się skupić ale po pewnym czasie tak jakby sie "wyłšczyłem" z tej "gonitwy myœli", skupiałem sie tylko i wyłšcznie na głosie z nagrania. Poczułem sie jak w lekkiej hipnozie, zaczeło sie robić naprawde przyjemnie. Z każdym następnym ćwiczeniem odczuwałem poprostu super odprężenie. Nie miałem takiego uczucia od dawna. Kiedy trening sie skończył byłem tak zrelaksowany ,że aż chciało mi sie spać :-) Ale najważniesze jest to ,że uczucie relaksu czułem jeszcze pewien czas po treningu! Teraz staram sie słuchać nagrania kiedy tylko znajde wolnš chwile a uczucie spokoju,odprężenia zostaje na coraz dłużej :-) Coœ wspaniałego. W samym nagraniu oscara dał bym Panu narratarowi za ten głos. Najbardziej podoba mi sie to uczucie "wyłšczenia" , nie ma problemów, myœli same znikajš, pozostaje tylko relaksowanie sie poprzez napinanie mięœni. Niby tylko mięœnie ale jak sie skupie to jest niesamowity relaks, który przychodzi stopniowo z każdym ćwiczeniem. Moje ulubione ćwiczenia to częœci twarzy. Jednym slowem czuje sie zrelaksowana,wyciszona spokojna.Goršco polecam. Wczeœniej nie mogłam się wyciszyć a teraz jest super. Dziękuje
Zapisane
maniak
Ekspert
*****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 59


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Listopad 11, 2009, 08:28:03 »

TRENING AUTOGENNY SCHULTZA  opiera się on na działaniu autosugestii i wymaga umiejętności koncentracji umysłowej. Warunkiem jego skuteczności jest więc dojrzałość systemu nerwowego. Z tego względu nie jest stosowany wobec osób opóźnionych w rozwoju intelektualnym , z trudnościami w koncentracji czy objawami niepokoju ruchowego. Ponieważ młodsze dzieci nie mają wglądu we własne stany psychiczne, ani też nie potrafią obserwować  funkcjonowania swego organizmu, wykorzystuje się mechanizm identyfikacji i naśladownictwa w celu wywołania stanów organicznych. W tym celu oryginalną instrukcję zastępuje się specjalnie ułożoną bajeczką, w której duży nacisk kładzie się na nastrój spokoju oraz uczucie ciężkości i ciepła w kończynach.
Zapisane
aga nowak
Aktywny użytkownik
***

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Sierpień 11, 2010, 17:14:56 »


[size=18]
LOGOS-Koszalin
GABINET NEUROLOGOPEDYCZNY -
Terapia nerwic, wad i zaburzeń mowy,
czytania i pisania
[/size]


[size=24]   Władysław Pitak[/size]

Cytuj
- pedagog kultury - Akademia Pedagogiczna w Słupsku;
- dyplomowany logopeda - Uniwersytet Gdański;
- psychoterapeuta rodzinny- Polska Fundacja Zaburzeń Mowy w Lublinie;
- muzykoterapeuta - CIDOTAM w Bydgoszczy;
- aktor estradowy z uprawnieniami reżyserskimi- MKiS w Warszawie;

specjalizacja - terapia nerwic i jąkania.


[size=16]Praktyka zawodowa[/size]
       
    
     Od 40 lat zajmuje się kształceniem zdolności twórczych za pomocą ekspresji muzyczno-dramatycznej  (absolwent 4-letniego Studium Teatralnego COMUK w Warszawie, egzamin państwowy uprawniający do wykonywania zawodu artysty estradowego w specjalności aktorskiej i reżyserskiej, dyplom magistra pedagogiki )
     
Od 25 lat zajmuje się terapią nerwic , wad i zaburzeń mowy, czytania i pisania (Podyplomowe Studium Logopedyczne w Gdańsku , certyfikaty z muzykoterapii, jąkania wczesnodziecięcego i psychoterapii rodzin).

     Badania i eksperymenty w zakresie muzykoterapii (pierwszy zawodowy muzykoteraputa prowadzący zabiegi zlecane przez lekarzy w sanatoriach Pomorza Środkowego).

     Wykłady, pokazy warsztatowe i praktyczna terapia dzieci nerwicowych, jąkających się i dyslektycznych na sympozjach, konferencjach i turnusach rehabilitacyjnych.

     Szkolenia dla biznesmenów, działaczy społecznych, dziennikarzy i polityków w zakresie retoryki , erystyki , marketingu i public relations.

     Założyciel i prezes Towarzystwa Terapii i Kształcenia Mowy LOGOS w Koszalinie


Członkami Towarzystwa LOGOS są lekarze, logopedzi, psychoterapeuci , nauczyciele, aktorzy , dziennikarze i biznesmeni. Efektem współpracy ludzi wielu zawodów są własne filmy , nagrania dźwiękowe i opracowania technik i metod terapii i kształcenia zachowań w różnych sytuacjach

Gabinet wyposażony jest w podstawowe narzędzia i pomoce logopedyczne oraz w sprzęt audiowizualny . Towarzystwo posiada własne studio filmowe i fotograficzne.
.

Adres:

[size=16]
Towarzystwo Terapii i Kształcenia Mowy „LOGOS”
ul. Pieczarek 4,
75-900 Koszalin
tel. (94) 340-60-06
kom. 600-809-254
[/size]



Kontakt:

 [size=16]e-mail :
logos@logos.pomorze.pl
strony URL:
www.logos.pomorze.pl
[/size]
 .

Zapisane
19802agula
Zaawansowany użytkownik
****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 30


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Sierpień 04, 2019, 15:55:32 »

Mark Knopfler & Emmylou Harris - Romeo And Juliet (Real Live Roadrunning | Official Live Video)

10 579 365 wyświetleń

Real Live Roadrunning is a concert film recorded live on 28th June 2006 at the Gibson Amphitheatre in Los Angeles towards the end of Mark and Emmylous' tour in support of their critically acclaimed album, All the Roadrunning.

https://www.youtube.com/watch?v=vyI9flHHT2Q
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Strona wygenerowana w 0.479 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pifpaf yourname daxrel besterlive piraci