"Nasza Klasa" - forum dla absolwentów, rodzin, kolegów i znajomych
Maj 02, 2024, 22:49:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum zostało uruchomione dla absolwentów szkół podstawowych, średnich i wyższych oraz dla ich rodzin, znajomych i gości.
Zapraszamy
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: dziś mnie nastraszyła dawna koleżanka z klasy  (Przeczytany 3436 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
aaaa
Aktywny użytkownik
***

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 10


Zobacz profil
« : Marzec 04, 2010, 09:01:53 »

witam wszystkich....czytam wasze wpisy i sie zastanawiam ...iak i od czeo zacząć ...tak wiec u mnie zaczeło sie 5-mcy temu naipierw były kłucia po lewei stronie ciała teraz mam od kilku m-cy drentwienia twarzy prawei strony zasypiam i bdzę sie z tym iest to straszne...;(biorę afobam0.50 przechodzi na 6h i znów to samo;(mam dwóike małych dzieci ...odwiedziłam iuż wszystkich możliwych lekarzy mam 31 lat ...nic wszystko ok...trzymam sie za tę twarz non stop iak nienormalna....boie sie ze coś mi sie stanie!!!dziś mnie nastraszyła koleżanka ze ludzie maia paraliże itp....dowaliła mi na maxa w tei chwili wziełam dodatkowo pramolan tak mi noi lataią zre strachu chodzę do psycholoa w abinecie czyuie sie świetnie,,,wychodzę z terpapii wszystko wracaQ!!!masakra....iak z tym żyć niemam siły naprawde ..proszę o porade..pozdrawiam serdecznie.
Zapisane
aaaa
Aktywny użytkownik
***

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marzec 04, 2010, 09:02:09 »

Od dluzszego czasu mam problem - praca. Przed wyjscie do pracy sciska mnie w dolku, mam kolataie serca, leki. na kadzy telefon swojego szefa choleryka dostaje drzaczki. zaczynam mieć problemy z pamiecia. Jakas dobra dusza przepisala mi lorafen, ktory pomaga! jakikolwiek problem w pracy - lorafen. tak nie można zyc. w mojej branzy musze myslec szybko i ostro a na szok adrenalinowy reagowac walka a nie ucieczka.CO mi jest? Do kogo sie zglosic?
Zapisane
1111
Zaawansowany użytkownik
****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 44


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Październik 08, 2011, 22:10:12 »

Nad procesem starzenia się można zapanować
Zapisane
55555
Ekspert
*****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 79


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Grudzień 22, 2012, 09:10:38 »

.
[size=24]Koszalin.
Cukrzyca nie boli TYLKO po cichu zabija
.[/size]
[size=18]>>>>
http://www.logos.pomorze.pl/glikemia
Multimedialny portal edukacyjno- terapeutyczny. [/size]

>>>>> Cukrzyca jest chorobą, na którą zapadają ludzie w każdym wieku. Nieleczona może być przyczyną wielu schorzeń np. utraty wzroku, miażdżycy czy niewydolności nerek.

>>>>> Cukrzyca jest chorobą społeczną o charakterze psychosomatycznym. Gdy nasz mózg odbierze sygnał o zagrożeniu, do organizmu zostają uwolnione pewne hormony i specyficzne substancje chemiczne. One uaktywniają z kolei niektóre organy i narządy organizmu. Wtedy to właśnie zachodzą reakcje, które powodują typowe objawy stresu, ale stawiają również organizm w stan gotowości.

>>>>> A co dzieje się wtedy w naszej psychice?

>>>>> Najczęściej czujemy niepokój, gniew, strach, przerażenie. W głowie mamy pustkę, nie możemy się na niczym skoncentrować. Mogą pojawić się kłopoty ze snem, trudności w podejmowaniu decyzji. Często dopada nas poczucie bezradności.

Chwytamy się różnych , często szkodliwych dla organizmu, sposobów łagodzenia stresu. Wpadamy w nałogi, uzależnienia, uprzedzenia, fobie i depresje, a rezultatem somatycznym jest uszkodzenie układów i narządów decydujących o funkcjach życiowych człowieka.


>>>>> W naszym portalu znajdziesz porady lekarzy specjalistów, adresy gabinetów diabetologicznych, daty i godziny spotkań z lekarzami, dietetykami i psychoterapeutami, które odbywają się w Koszalinie oraz na terenie powiatu koszalińskiego i woj. zachodniopomorskiego.

>>>>> Najciekawsze są jednak fotoreportaże i videorelakcje z ciekawych spotkań i akcji diagnostyczno-terapeutycznych dla osób chorych na cukrzycę, które regularne są umieszczane na naszej stronie w internecie.

[size=18] >>>>> Masz problemy z cukrzycą ?
Odwiedź naszą stronę, poznaj swoją chorobę i przyjdź do nas.
>>>>
http://www.logos.pomorze.pl/glikemia
.[/size]
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Strona wygenerowana w 0.963 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

jin ka1997 pogromcymitow ninshama muzycznekoloseum