"Nasza Klasa" - forum dla absolwentów, rodzin, kolegów i znajomych
Maj 08, 2024, 00:47:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum zostało uruchomione dla absolwentów szkół podstawowych, średnich i wyższych oraz dla ich rodzin, znajomych i gości.
Zapraszamy
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Trening autogenny Schultza - co to jest?  (Przeczytany 8913 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
1111
Zaawansowany użytkownik
****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 44


Zobacz profil
« : Maj 07, 2008, 20:26:29 »

Z mojego doświadczenia nie spotkałem jeszcze
psychoterapeuty którego informowałem o treningu autogennym żeby widział jakies przeciwskazania, a wiekszośc go zalecała jako uzepełnienie  psychoterapi.
pozdrawiam
Zapisane
19802agula
Zaawansowany użytkownik
****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 30


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Sierpień 09, 2008, 07:13:13 »

mam nerwice od dziecka.i mam tez pewnie hipochondrie bo "cierpialam" juz na mnóstwo chorób, szkoda nawet wymianiac, ale "raka" to mialam juz kilka razy.obecnie podejrzewam u siebie stwardnienie rozsiane, ale tym razem boje sie bardziej niz zwykle bo moja babcia na nie choruje a slyszalam ze to moze byc dziedziczne.
głównym objawem który mam jest drżenie rąk i nóg. odczuwam je kiedy chodze, a takze siedzę. jak piszę na klawiaturze to drżą mi palce a czasem nawet cala ręka.poza tym czasem w nocy budzę sie ze zdrętwiałą ręką- lewą.nie wiem juz czy to kolejne wcielenie nerwicy bo ostatnio mam troche problemów w domu i pracy, czy tez tym razem powinnam sie faktycznie bać?
Zapisane
Ena
Ekspert
*****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 18, 2009, 10:56:36 »

płyta dvd z ćwiczeniami oddechowymi pn. PRANAJAMA


Cytuj
Polecam właśnie to:





płyta dvd z ćwiczeniami oddechowymi pn. PRANAJAMA
Pokaz w wykonaniu hinduskiego lekarza Raviego Javalgekara,
w opracowaniu polskiego muzykoterapeuty Władysława Pitaka.



Produkcja:  LOGOS  - Koszalin



Szczegółowe informacje i zamówienia:
biuro@logos.dt.pl
Zapisane
Dziunek
Ekspert
*****

Reputacja +0/-1
Offline

Wiadomości: 123


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 22, 2009, 12:42:08 »

spotkaj się z rodziną i krewnymi po latach - www.krewni.fora.pl Forum www.krewni.fora.pl Strona Główna, www.krewni.fora.pl spotkaj się z rodziną i krewnymi po latach. FAQ · Szukaj · Użytkownicy · Grupy · Galerie ...
www.krewni.fora.pl/ - Kopia - Podobne strony

.
nazwisko Sokala - www.krewni.fora.pl Post Wysłany: Nie 15:42, 10 Lut 2008 Temat postu: nazwisko Sokala. mam pytanie, czy nazwisko Sokala, spolszczone Socała może mieć związek z miejscowością ...
www.krewni.fora.pl/sokal-i.../nazwisko-sokala,10.html - Kopia - Podobne strony

.
Więcej wyników z www.krewni.fora.pl »

.
* Nasza rodzina i krewni - historia i dzień dzisiejszy - - Galeria ... Liczba postów: 15 - Liczba autorów: 15 - Ostatni post: 24 Gru 2007
Nasza rodzina i krewni - historia i dzień dzisiejszy. Sokalszczyzna ojczyzna Polaków, Rusinów, Ukraińców i Żydów. www.krewni.fora.pl ...
www.sukces.fora.pl/.../nasza-rodzina-i-krewni-historia-i-dzien-dzisiejszy,87.html - Kopia - Podobne strony

.
* Komarów - wieś i cmentarz. Foto: T. i W.Pitak - maj'2007 - Sokal ... Liczba postów: 6 - Liczba autorów: 5 - Ostatni post: 26 Maj 2008
www.krewni.fora.pl/lwow-i-okolice,5/jak-dojechac-do-lwowa,7.html ... www.krewni.fora.pl/sokal-i-okolice,1/nazwisko-sokala,10.html ...
www.sokal.fora.pl/.../komarow-wies-i-cmentarz-foto-t-i-w-pitak-maj-2007,108.html - Kopia - Podobne strony

.
* Klasztor oo.Bernardynów - stare i nowe fotografie - Sokal ... Liczba postów: 8 - Liczba autorów: 7 - Ostatni post: 17 Gru 2008
www.krewni.fora.pl/sokal-i-okolice,1/nazwisko-sokala,10.html ... www.krewni.fora.pl/lwow-i-okolice,5/gwara-lwowska,6.html ...
www.sokal.fora.pl/.../klasztor-oo-bernardynow-stare-i-nowe-fotografie,54.html - Kopia - Podobne strony
Zapisane
Ena
Ekspert
*****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Listopad 11, 2009, 07:20:00 »

wtedy, kiedy w polityce dochodzi do wyboru: osobista sympatia, osobista przyjaźń, a interes publiczny, to nie ma chwili zastanowienia i trzeba wybrać interes publiczny, tak jak się go rozumie, nie zawsze perfekcyjnie
Zapisane
Ad
Zaawansowany użytkownik
****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 43


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Marzec 11, 2010, 10:32:15 »

Trening autogenny Schultza - co to jest?Trening autogenny Schultza - co to jest? ... Trening autogenny Schultza - co to jest? « : Maj 07, 2008, 20:26:29 ». Z mojego doświadczenia nie spotkałem ...
www.naszaklasa.darmowefora.pl/index.php?topic=133.0 - Kopia

.
absolwenci szkół podstawowychTrening autogenny Schultza - co to jest? 1111, 4, 209, Ostatnia wiadomość Listopad 11, 2009, 07:20:00 wysłane przez Ena · Szkoła Podstawowa w Szarowie ...
www.naszaklasa.darmowefora.pl/index.php?board=7.0 - Kopia

.

Ostatnie wiadomości: Ena15, Kategoria ogólna / absolwenci szkół podstawowych / Odp: Trening autogenny Schultza - co to jest? : Listopad 11, 2009, 07:20:00 ...
www.naszaklasa.darmowefora.pl/index.php?action=profile;u=292;sa... -

.
absolwenci szkół podstawowychTrening autogenny Schultza - co to jest? 1111, 3, 185, Ostatnia wiadomość Czerwiec 22, 2009, 12:42:08 wysłane przez Dziunek ...
www.naszaklasa.darmowefora.pl/index.php?board=7.20;sort=starter;desc -

.
Ostatnie wiadomości: 19802agula6, Kategoria ogólna / absolwenci szkół podstawowych / Odp: Trening autogenny Schultza - co to jest? : Sierpień 09, 2008, 07:13:13 ...
www.naszaklasa.darmowefora.pl/index.php?action=profile;u=876;... - Kopia

.
Ostatnie wiadomościKategoria ogólna / absolwenci szkół podstawowych / Odp: Trening autogenny Schultza - co to jest? : Czerwiec 18, 2009, 10:56:36 ...
www.naszaklasa.darmowefora.pl/index.php?action=recent;start=60 -
Zapisane
26091949
Zaawansowany użytkownik
****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Lipiec 25, 2010, 12:48:28 »


Koszalin
LOGOTERAPIA NERWIC
TERAPIA WAD I ZABURZEŃ MOWY
PRZYWRACANIE SENSU ŻYCIA




telefony: 94-340-60-06;  600-809-254
e-mail: logos@logos.pomorze.pl
www.logos.pomorze.pl

Zapisane
1148
Zaawansowany użytkownik
****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 35


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Lipiec 17, 2012, 06:46:07 »

czekają nas podwyżki starych i wprowadzenie nowych podatków ale demografia w połączeniu z indolencą rządzących jest nieubłagana.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Strona wygenerowana w 5.806 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

yourname gryzonie piraci mexicanas vocaloid-world