"Nasza Klasa" - forum dla absolwentów, rodzin, kolegów i znajomych
Maj 05, 2024, 18:31:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum zostało uruchomione dla absolwentów szkół podstawowych, średnich i wyższych oraz dla ich rodzin, znajomych i gości.
Zapraszamy
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mam dopiero 13 lat a już nie chce mi się żyć  (Przeczytany 3465 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
1148
Zaawansowany użytkownik
****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 35


Zobacz profil
« : Marzec 04, 2010, 09:10:38 »

mam dopiero 13 lat.Nie bralam narkotykow ani nie robilam takich rzeczy jak ty robiles ze swoimi bracmi za mlodych czasow ale też zastanawiam sie czy warto jeszcze zyc.Probowalam sie otruc jakimis tabletkami , ale trochhe sie balam i pewnie za malo ich wzielam.Mam dopiero 13 lat a juz nie chce mi sie zyc.Mam na imie Kasia, jagby co !?.Ludzie co ja mam robic ? Pomuzcie mi !!!! Proszeee:(Z kazdym dniem czuje ze slabne ze trace sile i poczucie bezpieczenstwa i pewnośći.Co ja mam dalej robić?Probowac z tym walczyc czy poddac sie ??
Zapisane
1148
Zaawansowany użytkownik
****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 35


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marzec 04, 2010, 09:11:15 »

Witam Wszystkich...mam pytanie...czy lek CITABAX20 jest odpowiednikiem leku AUREX20....ponieważ w miejscowości w ktorej mieszkam brak w aptekach CITABAX20...i aptekarka sprzedała mi zamiennik tego leku AUREX20. Nadmieniam, że od pół roku brałam CITABAX20...z góry dziękuję za odpowiedż
Zapisane
1148
Zaawansowany użytkownik
****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 35


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 04, 2010, 09:11:41 »

Czuję się fatalnie, ręce drżą i pocą się czuję w nich mrowienie, pokazałasię znowu rana na prawej dłoni jest czerwonokrwista, w głowie mętlik czuję głód, nie jest to głód normalny, taki raczej nieludzki zwierzęcy, do czego podobny? Nie wiem boję się myśleć, zauważam tylko, że strasznie wydziela mi się ślina. Przez całe ciało, co jakiś czas przebiegają dreszcze. Nie za bardzo poznaję swoją twarz w lustrze, o jak bardzo się zmieniła, jakaś taka straszna pomarszczona, oczy błyszczą są takie jakby nie moje. Już przed 18:00 narastał lęk, krew, którą zobaczyłem przed samą osiemnastą jeszcze go spotęgowała. Mówię żonie, co mi jest, że to może być efekt odstawienia leków, inaczej nie wytłumaczyłbym swego zachowania, nie chodzi mi o wsparcie tego nie potrzebuję raczej o zrozumienie i niestwarzanie mi sytuacji trudnych
Zapisane
1148
Zaawansowany użytkownik
****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 35


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Marzec 04, 2010, 09:11:58 »

Jedziemy, do hipermarketu, ludzie mówią zdecydowanie za głośno, na dużo, są jacyś inni jakby z innego filmu niż mój. Lęk przeradza się w strach, strach przeradza się w frustrację, frustracja przeradza się w agresję, chce mi się kogoś pobić albo samemu zostać pobitym, wszystko mi jedno nie ma to znaczenia. Jakoś to jednak przetrzymuję, dziecko mnie nie poznaje nie rozumie mojego stanu wcale się nie dziwię kupuje mi prezent mały breloczek do kluczy, nie teraz go oglądam to jest zasówak na suwak z napisem wspaniały tata.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Strona wygenerowana w 2.842 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

k-l krolestwosurmenii naszemaluchy dragonworld lskvolleymanager