"Nasza Klasa" - forum dla absolwentów, rodzin, kolegów i znajomych
Kwiecień 16, 2024, 21:52:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum zostało uruchomione dla absolwentów szkół podstawowych, średnich i wyższych oraz dla ich rodzin, znajomych i gości.
Zapraszamy
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Terapia grupowa  (Przeczytany 4914 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
1148
Zaawansowany użytkownik
****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 35


Zobacz profil
« : Maj 07, 2008, 20:38:36 »

Uczestnicze w terapii grupowej, mam nerwice lękową wywołaną prawdopodobnie ciężkim dzieciństwem.Była przemoc fizyczna i psychiczna, do czasu kiedy nie mialam kontaktów z moja mamą było wszystko w porządku.Kiedy zamieszkałam w tym samym mieście co ona zaczęły się objawy, zawroty głowy strach przed wyjściem z domu.Psycholog namówiła mnie na terapie grupową.
Był moment ze na grupie wsparcia zaczęłam wychodzić z domu i objawy zanikały ale przyszedł czas na terapię zamkniętą dla 10 osób i objawy wróciły. Moja grupa jest straszna, jeden przez drugiego krzyczy na siebie i zupełnie sie nie rozumie.
Pani psycholog z terapełtką zażuca temat i zaczyna sie jazda na maxa!!!!!
Jesli jestem takiego zdania jak grupa to wszystko jest ok jesli nie to wszyscy jak stado wron zucaja sie na mnie z krzykiem ze nie mam racji.Po takich scenach wracam do domu padnieta jak pies pluto, powiedzcie mi czy ja wyjdę z nerwicy skoro podczas terapii czuje sie źle?
Jeszcze jedno,kiedy bylam chora na zatoki moja terapełtka powiedziala przy całej grupie że przyzwoliłam sobie na chorobe i teraz ją mam. Najśmieszniejsze jest to ze kiedy od zatok przestałam dobrze słyszeć powiedziano mi że nie słysze bo nie chcę słyszeć heh! Czy to ma mi w jakiś sposób pomódz?Co?? Prosze odpiszcie.
Zapisane
11olo11
Aktywny użytkownik
***

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Grudzień 13, 2008, 09:56:32 »

Serwis został utworzony 11 listopada 2006 roku przez studenta informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim Macieja Popowicza. Nad jego utworzeniem pracowali również Paweł Olchawa, Michał Bartoszkiewicz oraz Łukasz Adziński. Nazwa portalu nawiązuje do tytułu piosenki Jacka Kaczmarskiego "Nasza klasa". Szacowana wartość udziałów serwisu to około 150 mln złotych

~~~~~~~~~~~~~~~~~~



płyta dvd z ćwiczeniami oddechowymi pn. PRANAJAMA
szkolenie w wykonaniu hinduskiego lekarza Raviego Javalgekara,
w opracowaniu polskiego muzykoterapeuty Władysława Pitaka.



Produkcja:  LOGOS  - Koszalin



Szczegółowe informacje i zamówienia:
biuro@logos.dt.pl


GŁOWA DO GÓRY - BĘDZIE DOBRZE
Chodź na  stronę:
http://www.logos.dt.pl/oferty



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zapisane
270757
Zaawansowany użytkownik
****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 21


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 27, 2009, 10:40:58 »



"Największym skarbem człowieka jest życie,
Trzeba przejść przez nie tak,
by nie zranić drugiego człowieka".


Zapisane
abigel0
Aktywny użytkownik
***

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 04, 2009, 12:47:36 »

Nagranie bardzo podobało mi się. Ciepły głos lektora krok po kroku wprowadza w stan głebokiego relaksu. Pozdrawiam
Zapisane
270757
Zaawansowany użytkownik
****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomości: 21


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Styczeń 13, 2014, 09:06:21 »


Władysław Pitak
Gabinet neurologopedyczny

 
mgr pedagogiki - WSP w Słupsku, dyplomowany logopeda - Uniwersytet Gdański; certyfikaty w zakresie psychoterapii rodzin, muzykoterapii, sztuki estradowej w specjalności aktorskiej; specjalizacja - terapia nerwic i jąkania.
Praktyka zawodowa
 Logopeda, psychoterapeuta rodzinny
 Od 40 lat zajmuje się kształceniem zdolności twórczych za pomocą ekspresji muzyczno-dramatycznej ( certyfikat państwowy do wykonywania zawodu artysty estradowego w specjalności aktorskiej i reżyserskiej, dyplom magistra pedagogiki )
 Od 15 lat zajmuje się terapią nerwic , wad i zaburzeń mowy, czytania i pisania (Podyplomowe Studium Logopedyczne w Gdańsku , certyfikaty z muzykoterapii, jąkania wczesnodziecięcego i psychoterapii rodzin).
 Badania i eksperymenty w zakresie muzykoterapii ( pierwszy zawodowy muzykoteraputa prowadzący zabiegi zlecane przez lekarzy w sanatoriach Pomorza Środkowego).
 Wykłady, pokazy warsztatowe i praktyczna terapia dzieci nerwicowych, jąkających się i dyslektycznych na sympozjach, konferencjach i turnusach rehabilitacyjnych.
 Szkolenia dla biznesmenów, działaczy społecznych, dziennikarzy i polityków w zakresie retoryki , erystyki , marketingu i public relations.
 Założyciel i prezes Towarzystwa Terapii i Kształcenia Mowy LOGOS w Koszalinie


Gabinet wyposażony jest w podstawowe narzędzia i pomoce logopedyczne oraz w sprzęt audiowizualny . Towarzystwo posiada własne studio filmowe i fotograficzne.

Adres:
 
Towarzystwo Terapii i Kształcenia Mowy LOGOS
ul. Pieczarek 4, 75-900 Koszalin -Kretomino
tel. (94) 340-60-06
kom. 660-332-172
Godziny przyjęć:
 
w godzinach uzgodnionych z rodzicami, dla przyjezdnych także w soboty i niedziele
Kontakt:
 
e-mail : biuro@logos.dt.pl
strony URL: www.logos.dt.pl
 

Informacje dodatkowe:
 
Członkami Towarzystwa LOGOS są lekarze, logopedzi, psychoterapeuci , nauczyciele, aktorzy , dziennikarze i biznesmeni. Efektem współpracy ludzi wielu zawodów są własne filmy , nagrania dźwiękowe i opracowania technik i metod terapii i kształcenia zachowań w różnych sytuacjach .
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

vagraciborz lionoftiger watahanowiu real speedwayarena2013